SPORT

Pardubice rozstřílely Třinec
Fotbal 10.3.2019

Ani v pátém zápase v řadě nedokázali třinečtí fotbalisté vstřelit v Pardubicích gól. Nevydařený výkon hostů využili domácí jak nejlépe mohli a zvítězili zcela zaslouženě 4:0.

Třinec počtvrté porazil Pardubice
Hokej 2.3.2019

Domácí sice otevřeli skóre již po deseti vteřinách, hráči s drakem na prsou ale čtyřmi brankami otočili duel na svou stranu a třemi body se posunuli na třetí příčku.

O výhře Frýdku-Místku v Benátkách rozhodla třetí třetina
Hokej 12.2.2019

Dlouho se hrálo vyrovnané utkání, o výhře hostí pak rozhodla až závěrečná desetiminutovka, kdy Rysové potrestali chyby mladého benáteckého týmu a hned čtyřmi góly zajistili svou výhru. Přesto však Benátky zaslouží pochvalu za bojovnost, konečný výsledek je snad až příliš krutý.

Frýdek hladce přehrál Litoměřice
Hokej 27.1.2019

V první třetině se zdálo, že nepadne ani jedna branka. Nakonec padly dvě z domácích hokejek. Druhá třetina byla velmi pestrá a rozhodla o zbytku utkání.

Vrchol v nedohlednu. LH24 začala za vydatného sněžení
Sport 26.1.2019

S úderem desáté hodiny vyrazila tisícovka závodníků z areálu Na Pile v Ostravici vstříc prvnímu výšlapu na královnu Moravskoslezských Beskyd. Osmý ročník RENAULT KILPI 24 HODIN NA LYSÉ HOŘE (LH24) odstartoval.

Třinec veze všechny body z Chomutova
Hokej 25.1.2019

Hráči s drakem na prsou již v po pěti minutách vedli o dvě branky, toto vedení ještě do konce utkání zdvojnásobili. Dvakrát se trefil Jiří Polanský, Šimon Hrubec vychytal čtvrté čisté konto v sezoně.

Extrémní závod LH 24 čekají letos extrémní podmínky
Sport 24.1.2019

Nejnáročnější ročník čeká o tomto víkendu tisíc účastníků extrémního závodu LH24. Zimní horský maraton jednotlivců a dvojic se letos koná poosmé, ale nikdy v jeho historii neleželo na královně Moravskoslezských Beskyd tolik sněhu.

Třebíčští přehráli v dramatickém utkání Frýdek - Místek
Hokej 24.1.2019

Ačkoli domácí byli v zápase aktivnější a v první třetině soupeře doslova přitloukli aktivitou před jeho branku, nedokázali mu utéct o víc, jak jeden gól. Tenhle náskok Slezané dvakrát smazali a zápas tak dospěl až do samostatných nájezdů.

Třinec bojoval, v Liberci ale těsně padl
Hokej 23.1.2019

To byla bitva jako řemen. Střetnutí elitních týmů Tipsport extraligy tentokrát dopadlo lépe pro Liberec. Navzdory ztrátě Oceláři zůstali lídry extraligové soutěže.

Ve strhujícím utkání v Třinci zvítězila Plzeň
Hokej 21.1.2019

Oceláři neprodloužili vítěznou šňůru na domácím ledě, po nájezdech podlehli plzeňským hokejistům. Bodová série Třince na domácím ledě ale trvá – Oceláři popatnácté za sebou na domácím kluzišti získali aspoň bod.

Frýdek-Místek přehrál Ústí a poprvé udržel čisté konto
Hokej 20.1.2019

Frýdek-Místek před domácím publikem porazil Ústí nad Labem jednoznačně 4:0 a dál tak bojuje o postup o play-off. Domácí byli celý zápas lepší, ale do vedení se dostali až ve druhé třetině, kdy se prosadil Adam Flok. Ve třetí třetině pak domácí o svém vítězstvím rozhodli.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Frýdek udolal Třebíč až v prodloužení
Hokej 14.12.2018

Frýdek-Místek získal dva body za výhru v prodloužení, když rozhodla jeho přesilovka v nastaveném čase. Christov nabil na modrou čáru Lukáši Kovářovi a ten svou tvrdou ranou překonal Vejmelku.

Ústí dokázalo obrátit utkání s Frýdkem-Místkem
Hokej 10.12.2018

Severočeši prohrávali sice již o dvě branky, ale díky dvěma brankám Jana Havla a premiérové trefě Jakuba Mušky v dresu Slovanu si připisuje Slovan dva body za výhru v prodloužení.

Boleslav podlehla lídrovi z Třince

Domácí ještě do 58. minuty drželi poměrně slušnou naději na dobrý výsledek, prohrávali pouze o gól. Ale poté se pokusili zariskovat a zkusili hru bez brankáře, která jim tak úplně nevyšla.

Hradec porazil lídra z Třince
Hokej 5.12.2018

Mountfield si po souboji s Vítkovicemi připsal skalp druhého protivníka ze Slezska, Oceláře přehrál 4:2. Hradec se tak znovu vyhoupl na druhé místo extraligy.