SPORT

Exhibice hokejistů i baseballistů přinesla mnoho zábavy a podpořila dobrou věc
Sport 4.8.2017

Středa odpoledne nabídla fanouškům na baseballovém stadionu mnoho zábavy. Tu přinesl hlavně netradiční duel, když si ve slowpitchovém utkání změřili síly hokejisté místního hokejového klubu a baseballisty.

Klasik si z Tempa nepřivezl ani jednu výhru
Baseball 26.7.2017

V uplynulém víkendu pokračovaly boje v baráži o extraligu. Konečně se do nich zapojily i týmy z nejvyšší soutěže a Klasik tak odjel do Prahy, kde odehrál dva zápasy s Tempem.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

BK Klasik na úvod baráže dvakrát porazil favorita
Baseball 13.6.2017

Výborný vstup do baráže o extraligu zaznamenali baseballisté Frýdku-Místku, když dokázali dvakrát porazit suveréna základní části 1. ligy Jablonec.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Klasik si z Liberce veze dvě prohry a komplikuje si šanci postup do baráže
Baseball 16.5.2017

Velmi důležité dva zápasy odehráli baseballisté Frýdku-Místku v Liberci. S týmem, s kterým se perou o postup do baráže, potřebovali uspět. Bohužel je na hřišti soupeře zradila pálka a domů se vrátili bez bodu.

Ve Frýdku-Místku si Znojmo připsalo přesvědčivou výhru
Fotbal 15.5.2017

V přímém přenosu České televize nedalo Znojmo zachraňujícímu se Frýdku-Místku šanci. Do vedení hosty v první půli po chybě brankář dostal Kuba Teplý, v druhém dějství přidali pojistky Dominik Urbančok a Michal Holub.

Pardubice vyhrály nad Třincem a pojistily si záchranu
Fotbal 14.5.2017

Dvěma góly Adama Fouska porazil FK Pardubice v utkání 28. kola FNL Fotbal Třinec 2:0 a definitivně si pojistil účast v soutěži i pro další sezónu.

Třinec vyhrál okresní derby proti Frýdku-Místku
Fotbal 3.5.2017

Třinečtí si po vynikajícím úvodu pohlídali vedení až do závěrečného hvizdu a v náročném souboji vyválčili důležité tři body, které je zpátky posunuly do horní poloviny tabulky.

České Budějovice uhrály ve Frýdku - Místku první jarní výhru
Fotbal 16.4.2017

Fotbalisté Českých Budějovic se na jaře dočkali. V šestém utkání ve druhé polovině soutěže zvítězili na hřišti Frýdku - Místku 2:0 a připsali si do tabulky vytoužené tři body.

Třinec veze z Ústí bod
Fotbal 15.4.2017

Třinečtí měli dobře rozehraný duel v Ústí nad Labem, jejich dlouhá série bez vítězství na hřišti soupeře trvá, neboť ve druhé půli Severočeši srovnali gólem Jindráčka.

Žižkov doma deklasoval Frýdek-Místek
Fotbal 10.4.2017

Viktorka Žižkov proti Frýdku-Místku zaznamenala třetí výhru v řadě, navíc podruhé za sebou nastřílela svému soupeři pět gólů. Proti Valcířům se třikrát trefil Engelmann a dvakrát Dočekal.

Klasik Letos sází na odchovance a týmového ducha
Baseball 2.4.2017

Baseballistům Frýdku-Místku již zanedlouho začne nová sezona. Do ní je z trenérské pozice nově povede předseda klubu Marcel Pardík, který si dal za cíl postup do extraligové baráže.

Lídr zvítězil gólem v 17. sekundě
Fotbal 31.3.2017

Sedmnáct sekund vydrželo bezbrankové skóre na Andrově stadionu. Nakonec gól Jakuba Petra rozhodl o vítězství domácího favorita nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

Piráti jsou v semifinále, po obratu porazili Oceláře o dvě branky
Hokej 25.3.2017

Piráti v šestém zápase čtvrtfinálové série s Třincem předvedli skvělý obrat z 1:3 na 5:3 a díky tomu postupují do semifinále. Piráti postupují do semifinále poprvé v historii a po 59 letech jsou v elitní čtyřce nejvyšší soutěže.

První mečbol Třinec odvrátil, ve druhém prodloužení proti Chomutovu rozhodl Cienciala
Hokej 23.3.2017

Oceláři sehráli s Chomutovem další nervy drásající bitvu, kterou tentokráte nerozhodlo ani první prodloužení. Vítěznou branku nakonec v osmdesáté deváté minutě vsítil David Cienciala a vrátil sérii zpět do Chomutova.