SPORT

Oceláři otočili zápas s Plzní  a mají další vítězství
Fotbal 21.10.2017

Oceláři otočili zápas s Plzní a mají další vítězství

Třinečtí hokejisté podruhé v jednom týdnu přivítali na svém ledě lídra tabulky. Oceláři se nedali položit nepříznivým vývojem, ve třetí části srovnali a v prodloužení vytěžili ze své aktivity vítězný gól.

Oceláři vyhráli šlágr kola pro Kometě
Hokej 18.10.2017

Oceláři i díky hattricku Martina Růžička porazili vedoucí a titul obhajující Kometu o tři branky. Střet týmů z čela tabulky byl však až do závěrečných momentů naprosto vyrovnaný.

Ve Frýdku se vedoucí Karlovy Vary neprosadili a odvážejí si jeden bod
Hokej 17.10.2017

Karlovarští se stále hledají ve venkovních soubojích. Svěřenci Martina Pešouta se znovu střelecky trápili, když ani po šedesáti minutách nedokázali překonat gólmana Danečka. Prodloužení skončilo hned po osmačtyřiceti vteřinách, o vítězství Frýdku rozhodl Kvasnica.

Třebíč čtyřmi zásahy v přesilovce porazil Frýdek-Místek
Hokej 12.10.2017

Základem úspěchu domácích byly přesilovky. Jak všech osm ubráněných, tak potom i ty využité, které domácí hráči přetavili v góly hned čtyři. Důležité tři body tak po zásluze zůstávaly v Třebíči.

Třinec porazil HV71 a Oceláři jsou v play off
Hokej 11.10.2017

Třinečtí Oceláři potřebovali uhrát se švédským mistrem HV71 Jönköping minimálně bod. Soubor trenéra Varadi však nenechal nic náhodě a soupeře porazil v normální hrací době 3:0.

Frýdek-Místek otočil zápas proti Vsetínu
Hokej 10.10.2017

Zápas nezačal pro Frýdek-Místek vůbec dobře, už po osmi minutách prohrával 0:2. Jenže pak rysi zabrali a ještě do první přestávky vyrovnali.

Ve Švédsku Třinec prohrál na nájezdy
Hokej 4.10.2017

Souboj Ocelářů na kluzišti švédského mistra HV71 přinesl zajímavý hokej s dramatickou zápletkou. Zástupce české extraligy díky přesilovkovému gólu Polanského z první třetiny vedl, ale domácí favorit ve třetí části vyrovnal a nakonec zvítězil po samostatných nájezdech.

Třinec otočil zápas se Znojmem a je druhý
Fotbal 1.10.2017

Třinecký expres nezastavilo ani Znojmo. V první půli to vypadalo, že hosté postavili dobrou zábranu, ale po změně stran jí slezský vlak prorazil a zaslouženě získal tři body za vítězství 2:1.

Z vyrovnaného utkání berou bonusový bod Kohouti
Hokej 30.9.2017

Oceláři se sice ujali vedení, ale v průběhu třetí třetiny se skóre překlopilo na stranu Olomouce. Třinečtí sice vyrovnali a v prodloužení mohli rozhodnout, nájezdy však vyšly Olomouci parádně a bere tak druhý bod.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Oceláři doma neporazitelní, Litvínov schytal pětku
Hokej 24.9.2017

Do Třince přijel jako čtvrtý letošní ligový soupeř Litvínov. A stejně jako ve třech předchozích případech v této sezóně domácí vyhráli. Oceláři třikrát udeřili v přesilovce a vyhráli 5:1.

V regionálním derby veze Třinec body z Ostravy
Fotbal 24.9.2017

Těsné, ale zasloužené vítězství 3:2 posunulo Slezany na druhé místo tabulky o bod za vedoucí Opavu. Vítkovice naopak i po tomto kole neopustí poslední místo v tabulce.

Vicemistři se z Třince vracejí pod Ještěd bez bodů
Hokej 22.9.2017

Čtyřicet minut bylo utkání mezi Oceláři a Tygry z Liberce vyrovnané, oba týmy bojovaly o každou píď ledu, duel byl velice urputný a žádné z družstev nemělo navrch. Vše se změnilo v závěrečné hrací době.

Baseballisté Frýdku-Místku uštědřili debakl extraligové Třebíči
Baseball 19.9.2017

Další dva zápasy odehráli baseballisté Frýdku-Místku s Třebíči, ale na rozdíl od předchozího týdne dokázali tentokrát svého soupeře jednou porazit.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Z ledu mistrovského Brna vezou Oceláři bod
Hokej 9.9.2017

Na kluzišti úřadujících šampiónů z Brna získali svěřenci trenérského dua Varaďa-Zadina bod za porážku v samostatných nájezdech. Třinec však během zápasu přišel o dvoubrankové vedení.