SPORT

Beskydskou sedmičku 2018 ovládl její rekordman
Sport 2.9.2018

Devátý extrémní přechod Beskyd máme úspěšně za sebou. Absolutními vítězi se stala dvojice Stanislav Najvert – Jan Zemaník, která 95 kilometrů dlouho trať zvládla ve skvělém čase 12:02:39.

V derby lepší Vítkovice, Třinec zůstal poslední
Fotbal 30.8.2018

Třinecká série v derby utkání s Vítkovicemi vydržela deset let. Nyní na ostravském stadionu slavili domácí fotbalisté. Třinci nepomohl k bodu ani úvodní gól Ondřeje Kušníra a tak reprezentační přestávku stráví na posledním místě.

Vsetínští hokejisté testují svou výkonnost ve frýdecké sportovní ambulanci
Sport 20.8.2018

Hokejisté, fotbalisté, plavci, lyžaři, cyklisté, atleti i tanečníci, kteří potřebují vystavit lékařský posudek pro sportovní činnost, navštěvují ambulanci tělovýchovného lékařství ve frýdecko-místecké nemocnici. S blížícím se začátkem školního roku a novou sezónou jich opět přibude.

V souboji posledních Znojmo porazilo Třinec
Fotbal 18.8.2018

Souboj dvou celků na chvostu tabulky dopadl lépe pro domácí ze Znojma. Přes pohledný fotbal Třinec prohrál po gólech Helíska a St. Hillairyho 0:2.

Také Pardubice braly proti Třinci všechny body
Fotbal 12.8.2018

Ani novicové Ondřej Kušnír s Matějem Schwendtem v dresu Třince nezabránili čtvrté porážce domácích v novém ročníku. Vyrovnaný zápas rozhodl první poločas, ve kterém padly všechny tři branky.

Běhej lesy na Bílé jsou beznadějně zaplněny, hlásit se ale mohou ještě rodiny s dětmi
Běh 3.8.2018

Nechat se vyvézt lanovkou na vrchol sjezdovky a až pak se rozběhnout? Tak to zažijete pouze 11. srpna na závodě Běhej lesy Bílá v srdci Beskyd.

České Budějovice na úvod sezony porazily Třinec
Fotbal 23.7.2018

Po většinu času mělo Dynamo více ze hry a až na slabší pasáž z druhého poločasu si na úvod sezony připsalo zaslouženou výhru.

Olešná bude v jeden čas patřit eXtrémním závodům na kolech i bruslích
Sport 20.6.2018

Přehrada Olešná ve Frýdku-Místku se letos stane dějištěm hned dvou eXtrémních závodů. V závodu INLINE24 změří síly bruslaři a v novém MTB závodu PH24 příznivci cyklistiky.

Prohra s Ústím odsoudila Frýdek-Místek k sestupu
Fotbal 21.5.2018

Frýdek-Místek vstoupil do utkání dobře, nedokázal však využít žádnou z několika šancí. Naopak, soupeř se dostal v úvodu druhého dějství do vedení. Poté sice reagoval srovnáním Tandir, v 90. minutě ale přiřkl výhru hostům Novotný.

Výhru Pardubic nad Třincem zařídil přesnou trefou Mužík
Fotbal 7.5.2018

Pardubický tým dokázal v souboji dvou celků s totožným bodovým ziskem porazit Třinec 1:0 a vylepšil si tak bilanci ve druhé nejvyšší soutěži. Výhru zařídila akce dvojice mladíků Solil - Mužík ve druhém poločasu.

Mistrem se druhý rok po sobě stali hráči Brna, Třinec bere stříbro
Hokej 23.4.2018

Pátý finálový duel na svou stranu získala Kometa Brno, tým z jihu Moravy zapsal čtvrtý finálový bod a stal se mistrem České republiky v ledním hokeji pro rok 2018. Oceláři Třinec berou budou zapsáni v historických kronikách na druhém místě.

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec  již nesmí prohrát
Hokej 20.4.2018

Čtvrtý finálový zápas pro Kometu, Třinec již nesmí prohrát

Oceláři ve čtvrtém utkání finálové série chtěli srovnat krok, v DRFG aréně se ale hráčům s drakem na hrudi nevedlo. Kometa na své konto zapsala třetí výhru, v nedělním pátém duelu tak bude moci zaútočit na titul.

Třinec je ve finále, Hradec obrat nedokonal
Hokej 8.4.2018

Ocelářská cesta letos zamířila do finále. Počtvrté v historii klubu se bude hrát pod Javorovým o titul. Potřetí v řadě semifinálový zápas Ocelářů s královéhradeckým Mountfieldem skončil v prodloužení, poprvé se radovali třinečtí hokejisté.

Hradečtí Pavlíci rozhodli o tom, že Hradec přežil klinickou smrt
Hokej 7.4.2018

Druhé prodloužení po sobě a podruhé vítězné pro Hradec. Východočeši sice už tradičně prohráli první třetinu, ale v prostřední části díky první přesilovkové trefě v sérii otočili. Ke konci utkání je ale dvakrát neuvěřitelně zachránilo štěstí.

Derby Třince s Frýdkem bez vítěze
Fotbal 4.4.2018

Okresní derby nepoznalo krále. Třinečtí dokázali uhrát bod, přestože hráli od 13. minuty bez vyloučeného Mateje Ižvolta. V deseti se nevzdali, dvakrát dokázali dorovnat frýdecko-místecký náskok a zaslouženě udrželi domácí neporazitelnost.

Mountfield vyhrál v prodloužení a série se přesouvá zpět do Hradce
Hokej 3.4.2018

První mečbol, který měli třinečtí hokejisté, zůstal nevyužit. Až 32 sekund před koncem prodloužení rozhodl o osudu utkání hradecký Smoleňák.