SPORT

Slavia po velkém obratu udolala Frýdek v nájezdech
Hokej 14.12.2017

Sešívaní vyrovnali ve třetí třetině z 1:4 na 4:4 a utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů. V těch rozhodl o výhře domácích Marek Račuk a Slavia mohla slavit zisk dvou bodů.

Třinec veze do Švédska dvougólové vedení v sérii
Hokej 6.12.2017

Přestože Oceláři po dvou třetinách prohrávali se švédským týmem Brynäs IF o jednu branku, nakonec jsou díky výtečné závěrečné třetině dva zásahy před svým soupeřem.

Zubři poprvé v sezoně našli recept na Frýdek-Místek

Na pět utkání natáhli svou vítěznou šňůru hokejisté Přerova. Na domácím ledě se netradičně v úterý střetli s Frýdkem-Místkem, který dokázali porazit poprvé v aktuálním hracím ročníku.

SKI areál na Bílé si podmaní běžci i v roce 2018
Běh 4.12.2017

Ski areál Bílá není jen domovem lyžařů a snowboardistů, v sobotu 11. srpna 2018 bude opět patřit běžcům. V srdci Beskyd se již počtvrté uskuteční závod ze seriálu Běhej lesy. Závodníci se vydají na tratě dlouhé 11 a 19 km, na jejichž start je vyveze lanovka Zbojník.

Z ledu mistrovského Brna vezou Oceláři cenný bod
Hokej 4.12.2017

V duelu s lídrem tabulky Třinec po úvodní třetině prohrával o dvě branky. Hráči s drakem na hrudi se ale nevzdali a dotáhli duel do prodloužení. V něm trestné střílení neproměnil Martin Růžička, vteřinu před koncem tak rozhodl Indrák.

Frýdek-Místek se vrací na postupové příčky, doma udolal Litoměřice

Frýdek-Místek se utkal doma s Litoměřicemi konečně bodoval naplno. Zápas se povedl domácímu útočníkovi Danu Przybylovi, který byl u všeho důležitého. Připsal si dva přesné zásahy a jednu asistenci.

Třinec veze tři body z ledu mistra
Hokej 30.11.2017

Třinečtí hokejisté druhou polovinu základní části odstartovali na ledě aktuálních extraligových šampionů z Brna. Sice většinu utkání dotahovali ztrátu, ovšem díky poctivému a disciplinovanému výkonu nakonec vezou zpod hradu Špilberk výhru poměrem 3:2.

Třinec přetlačil Chomutov pět ku třem
Hokej 22.11.2017

Oceláři od začátku střetnutí diktovali tempo hry a nakonec dokráčeli k triumfu poměrem 5:3. Dvěma góly se připomenul Martin Růžička, po jedné trefě přidali Daniel Rákos, Zbyněk Irgl a Tomáš Marcinko.

Sparťané po dlouhé době získali tři body, odnesl to Třinec
Hokej 20.11.2017

Dlouhých sedm zápasů čekali sparťané na výhru za tři body, v neděli se ale dočkali, když na domácím ledě před více než 12 tisíci fanoušky porazili Třinec 2:1.

Oceláři jsou mezi nejlepší evropskou osmičkou
Hokej 8.11.2017

Odvetné utkání letošního osmifinále hokejové Ligy mistrů přineslo historicky postup Ocelářů do čtvrtfinále. Svěřenci trenérské dvojice Varaďa-Zadina zdolali švédský tým poměrem 2:1.

V sobotu se poběží Hornická desítka
Běh 1.11.2017

Oddíl atletiky TJ Slezan Frýdek-Místek pořádá ve spolupráci se statutárním městem Frýdek-Místek Mezinárodní silniční běžecký závod „Hornická desítka“. Odstartuje v sobotu 4. listopadu od Národního domu v Místku.

Oceláři vyhráli v Malmö
Hokej 1.11.2017

V prvním měření sil osmifinále hokejové Ligy mistrů se Ocelářům podařil husarský kousek. Na ledě švédského Malmö Redhawks dokázali díky kompaktnímu výkonu ve všech řadách triumfovat poměrem 2:1.

Vítkovice vezou z Třince  všechny body
Hokej 25.10.2017

Vítkovice vezou z Třince všechny body

Hokej na vysoké úrovni, zápas s nasazením na úrovni utkání vyřazovacích bojů. To nabídlo druhé derby mezi Třincem a Vítkovicemi. Tři body berou hosté. Oceláři mají šanci na reparát již v pátek, kdy se hraje v Ostravar aréně.

Oceláři otočili zápas s Plzní  a mají další vítězství
Fotbal 21.10.2017

Oceláři otočili zápas s Plzní a mají další vítězství

Třinečtí hokejisté podruhé v jednom týdnu přivítali na svém ledě lídra tabulky. Oceláři se nedali položit nepříznivým vývojem, ve třetí části srovnali a v prodloužení vytěžili ze své aktivity vítězný gól.

Oceláři vyhráli šlágr kola pro Kometě
Hokej 18.10.2017

Oceláři i díky hattricku Martina Růžička porazili vedoucí a titul obhajující Kometu o tři branky. Střet týmů z čela tabulky byl však až do závěrečných momentů naprosto vyrovnaný.

Ve Frýdku se vedoucí Karlovy Vary neprosadili a odvážejí si jeden bod
Hokej 17.10.2017

Karlovarští se stále hledají ve venkovních soubojích. Svěřenci Martina Pešouta se znovu střelecky trápili, když ani po šedesáti minutách nedokázali překonat gólmana Danečka. Prodloužení skončilo hned po osmačtyřiceti vteřinách, o vítězství Frýdku rozhodl Kvasnica.