KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Krytý bazén při Střední škole řemesel ve Frýdku-Místku.
Krytý bazén při Střední škole řemesel ve Frýdku-Místku.
Autor / zdroj: ssremesel.cz

Krytý bazén v létě umožňuje i opalování na přilehlé louce

FRÝDEK-MÍSTEK

Krytý bazén při Střední škole řemesel ve Frýdku-Místku umožňuje zaplavat si přímo ve městě. V létě se návštěvníci mohou opalovat na přilehlé louce.

Bazén je využíván studenty školy, organizacemi a především širokou veřejností města a okolí. Střední škola řemesel Frýdek-Místek zajišťuje od léta 2001 i provoz v období prázdnin, což ocenili především obyvatelé Frýdku-Místku. V letních měsících je možnost využívat travnatou plochu za bazénem na odpočinek a opalování.

Výhodou je také bezbariérový vstup a plošina pro invalidní plavce. Krytý bazén je možno po dohodě pronajímat pro organizace, podniky a firmy.

V bazénu je zakázáno plavání v plaveckých šortkách a bermudách.

Informace o provozní době získáte na telefonním čísle 558 421 211.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Energetici přispěli v Moravskoslezském kraji na rozsvícení 60 stromečků

Společnost ČEZ se rozhodla navázat na úspěšný projekt z minulých let a přispěla 60 městům a obcím v kraji na rozsvícení vánočních stromečků.

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Výstava 50 let pivovaru Radegast v Nošovicích

Dne 3. prosince 2020 uplyne 50 let od zahájení provozu pivovaru Nošovice. Pojďte si s námi připomenout historii pivovaru, který je spolu s mosteckým

DNES SE STALO

VĚDA27. listopadu 1783

britský fyzik John Michell informuje Královskou společnost v Londýně o vlivu gravitace na světlo a popisuje poprvé černé díry ve vesmíru.

SPOLEČNOST27. listopadu 1895

Alfred Nobel podepsal svou poslední závěť a odkázal 31 miliónů tehdejších švédských korun na fond každoročního oceňování vědeckých a jiných zásluh, z čehož pak vznikla Nobelova cena.

TECHNIKA27. listopadu 2001

Hubbleův teleskop zaznamenal sodík v atmosféře exoplanety HD 209458 b, čímž byla objevena první atmosféra planety mimo Sluneční soustavu.