KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Krytý Bazén Bystřice.
Krytý Bazén Bystřice.
Autor / zdroj: bazen-bystrice.webnode.cz

Krytý Bazén Bystřice je otevřený celý rok. Nabízí také možnost saunování

BYSTŘICE

Krytý Bazén Bystřice nabízí návštěvníkům plavecký bazén se čtyřmi dráhami, dětský záliv s atrakcemi i infrasaunu. Otevřený je po celý rok.

Krytý Bazén Bystřice je součástí školního sportovního komplexu ZŠ a MŠ Bystřice 848.

V bazénové hale je bazén o rozměrech 25 x 8,5 metru se čtyřmi dráhami a proměnnou hloubkou od 90 do 160 centimetrů. Navazující součástí plaveckého bazénu je dětský záliv veliký 13 x 4 metry s vodními atrakcemi a hloubkou od 70 do 90 centimetrů, kde si můžete užívat s dětmi. Relaxovat v této části bazénu je možné díky atrakcím, jakými jsou chrlič vody, perličková lavice, vodní stěna či dnová masážní tryska. 

Bazén je koupelový s teplotou vody v rozmezí od 28 do 32 stupňů celsia, ideální pro plavání osob všech věkových skupin a plaveckých dovedností. 

Pro sportovně založené návštěvníky jsou vyhrazeny dráhy pro kondiční plavání. Je možné si pronajmout jednotlivé dráhy jednorázově nebo opakovaně. 

Rodinný Bazén Bystřice dokáže potěšit i milovníky saunování v infrasauně přímo v bazénové hale. 

Krytý bazén je otevřen celoročně.

V případě dotazů či připomínek můžete volat vedoucímu bazénu na telefonní číslo 604 591 900 nebo na pokladnu na pevnou linku 558 558 225.

Více informací najdete na webu bazen-bystrice.webnode.cz.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Energetici přispěli v Moravskoslezském kraji na rozsvícení 60 stromečků

Společnost ČEZ se rozhodla navázat na úspěšný projekt z minulých let a přispěla 60 městům a obcím v kraji na rozsvícení vánočních stromečků.

Čtyřiadvacátá dokumentární Ji.hlava začíná za čtyři dny – a bude on-line

Půjde o zcela plnohodnotný ročník, který nabídne více než 270 filmů, debaty s režiséry, diskuse Inspiračního fóra i program pro děti. Festival otevře

Výstava 50 let pivovaru Radegast v Nošovicích

Dne 3. prosince 2020 uplyne 50 let od zahájení provozu pivovaru Nošovice. Pojďte si s námi připomenout historii pivovaru, který je spolu s mosteckým

DNES SE STALO

VĚDA27. listopadu 1783

britský fyzik John Michell informuje Královskou společnost v Londýně o vlivu gravitace na světlo a popisuje poprvé černé díry ve vesmíru.

SPOLEČNOST27. listopadu 1895

Alfred Nobel podepsal svou poslední závěť a odkázal 31 miliónů tehdejších švédských korun na fond každoročního oceňování vědeckých a jiných zásluh, z čehož pak vznikla Nobelova cena.

TECHNIKA27. listopadu 2001

Hubbleův teleskop zaznamenal sodík v atmosféře exoplanety HD 209458 b, čímž byla objevena první atmosféra planety mimo Sluneční soustavu.