Archiv článků - SPORT

Post
Hokej 5.1.2016

Třinec s Hradcem jako na horské dráze, bod navíc nakonec zůstal Ocelářům

Zápas byl dlouho bezbrankový, pytel s brankami se roztrhnul až ve druhé třetině. K vidění bylo dvanáct branek, zápas dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých byl úspěšnější tým Ocelářů.

Post
Hokej 28.12.2015

Třinec získal v derby skalp Vítkovic

Nažhavení diváci byli svědky jednoznačného výsledku 3:0, průběh utkání však tak jednoznačný nebyl a Oceláři si výhru vybojovali.

Post
Hokej 27.12.2015

Dynamo poprvé v sezoně prohrálo s Třincem

Třinec si postupně vybudoval tříbrankové vedení zásluhou Jaška a Žejdla, který zaznamenal dvě trefy. Jiskru naděje pro domácí vykřesal deset minut před koncem Nahodil, ale Třinec již komplikace nepřipustil.

Post
Hokej 23.12.2015

Třinec vydřel předvánoční vítězství nad Zlínem

Skóre otevřel v desáté minutě Žejdl, za hosty vyrovnával ve třiatřicáté minutě Cibák. O tříbodové výhře rozhodnul ve čtyřiačtyřicáté minutě Dravecký, potvrzující tečku pak v samém závěru přidal Polanský.

Post
Hokej 19.12.2015

Technika Brno ve vyrovnaném souboji porazila lídra ligy

Brňanům se doma daří. V posledních sedmi domácích zápasech vždy bodovali. Tentokrát po náročném a vyrovnaném utkání doma zůstávají všechny tři body.

Post
Fotbal 16.12.2015

Kádr Valcířů opouští další fotbalista

Po Petrovi Zapalačovi a Adi Mehremićovi skončil ve Stovkách další hráč z podzimního kádru Valcířů.

Post
Hokej 13.12.2015

Energie porazila Třinec a přerušila šňůru domácích proher

Karlovy Vary doma přivítaly Třinec a opět předvedly výborný výkon. Po trefě Tomáše Rohana a pojišťovací brance Václava Skuhravého tak Energie bere tři body.

Post
Hokej 12.12.2015

Hektický duel pro Oceláře, v nájezdech proti Chomutovu rozhodl Luka

Duel sedmadvacátého kola mezi Oceláři a Chomutovem se proměnil ve velmi napínavý souboj. Oceláři dvěma trefami Kopeckého šli do vedení, Chomutov dokázal otočit vývoj na svou stranu. Plíhal čtrnáct vteřin pře koncem srovnal, Luka v nájezdech zařídil výhru.

Post
Sport 10.12.2015

RunCzech hledá 12 odvážných žen do nového ročníku projektu na podporu běhání

Organizátoři RunCzech běžecké ligy otevřeli další, již sedmý, ročník projektu Johnson & Johnson Women´s Challenge, jehož cílem je motivovat ženy k běhání. Do projektu se mohou přihlásit všechny ženy, které chtějí začít s běháním, nebo se v běhání zlepšit.

Post
Hokej 6.12.2015

Oceláři na Olomouc nestačili, hosté odvezli tři body

Pátý celek tabulky si během šesti minut prostřední dvacetiminutovky vypracoval čtyřbrankový náskok, který nakonec hostům stačil k zisku tří bodů. Oceláři dokázali jen korigovat trefou z hole Lukáš Galvase.

Post
Hokej 5.12.2015

Pátá domácí výhra v řadě vynesla Bruslaře na druhé místo tabulky

Středočeši dvakrát udeřili v přesilové hře, o dalším tříbodovém zisku rozhodli v průběhu prostřední dvacetiminutovky, kdy se dostali do dvougólového trháku, na který už v koncovce se trápící Oceláři zareagovat nedokázali.

Post
Hokej 29.11.2015

Plzeň po třech prohrách vítězí, po nájezdech zdolala Třinec

Utkání nakonec za stavu 2:2 dospělo až do samostatných nájezdů, potřetí z posledních čtyř zápasů se tak se svým soupeřem Plzeň o body podělila. Nakonec ovšem černou sérii přerušila, jelikož vyhrála na samostatné nájezdy.

Post
Hokej 27.11.2015

Oceláři udolali Spartu, výhru dvěma góly řídil Dravecký

Slezané se v první polovině duelu dostali do tříbrankového vedení, hostům se povedlo snížit na rozdíl jediné trefy. Další komplikace ale hráči s dráčkem na hrudi nedopustili a tři minuty před koncem v přesilovce rozhodli.

Post
Hokej 22.11.2015

Zlepšený finiš body Třinci nepřivál, Oceláři v Brně padli 2:3

Ani zvýšené obrátky ve třetí třetině, kdy třinečtí Oceláři urputně dotahovali tříbrankové manko, nestačily hostům na ledě Brna na bodový zisk. Domácí tým v hektickém závěru udržel nejtěsnější náskok a zvítězil 3:2.

Post
Hokej 15.11.2015

Vyrovnaná bitva pro Liberec, Oceláři berou bod

Po bezbrankové první třetině se tým trenérů Muchy a Malíka dostal do dvoubrankového vedení, hosté ale dokázali srovnat ještě před koncem prostřední periody. Rozhodnout muselo až prodloužení, v něm byli lepší Bílí Tygři.

Post
Fotbal 15.11.2015

Třinečtí ani na pátý pokus neurvali ve Varnsdorfu žádný bod

V duelu na podmáčeném trávníku dvakrát neuhlídali hosté Ladislava Martana a střelec hattricku z posledního vzájemného utkání rozhodl o domácím vítězství 2:0.

Post
Fotbal 14.11.2015

Ve Frýdku Vlašim nezabodovala

Valcíři mají za sebou rozpačitý podzim. Po nepovedeném vstupu do soutěže se jim ke konci začalo výsledkové dařit. Výhrou nad Vlašimí prodloužili neporazitelnost na čtyři utkání v řadě.

Post
Hokej 13.11.2015

Vítkovice rozcupovaly Třinec sedmi brankami

Takovou demolici derby mezi Vítkovicemi a Třincem nepamatuje. Vítkovičtí rozcupovali svého regionálního rivala sedmi góly.

Post
Hokej 12.11.2015

V brankově hubeném zápase v Třinci úspěšnější pardubické Dynamo

Sedmnácté kolo Tipsport Extraligy proti sobě postavilo týmy z dolní poloviny tabulky. O jediný gól zápasu se postaral ve čtrnácté minutě hostující Gregorc.

Post
Fotbal 7.11.2015

Derby bez vítěze

Devatenácté druholigové derby od samostatnosti České republiky nepoznalo vítěze. Třinečtí se sice po půlhodině hry dostali do vedení, jenže Valcíři v závěru prvního dějství vyrovnali na 1:1 a ve druhém poločase ubránili nerozhodný výsledek.