Archiv článků - SPORT

Post
Hokej 8.3.2016

První bod série předkola zůstal po boji ve Zlíně

Třinečtí Oceláři sice na zimním stadionu Luďka Čajky po trefě Jiřího Polanského z první třetiny vedli, jenže domácí brzy dokázali po Kotvanově střele srovnat krok a nakonec zásluhou trefy Bukartse utkání překlopit na svou stranu.

Post
Sport 2.3.2016

RunCzech běžecká liga je kompletně zlatá

Země běhu zaslíbená. Takovým přívlastkem se může oprávněně pyšnit Česká republika. Všech sedm závodů RunCzech běžecké ligy se totiž od letošního roku může pyšnit zlatou známkou Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF).

Post
Sport 29.2.2016

V domovech pro seniory startuje velký cyklistický závod, nadšenci vyrazí z Pradědu do Prahy

Více než 250 seniorů z celé republiky se vydá 1. března na 393 kilometry dlouhou cyklistickou pouť z Pradědu do Prahy.

Post
Hokej 28.2.2016

Třinec porazil Plzeň na nájezdy, v nájezdech rozhodl Polanský

Třinec se zásluhou Zbyňka Irgla ujal vedení, hostům se ale povedlo otočit vývoj na svou stranu. Rychlý výpad Radima Matuše znamenal srovnání stavu, o vítězi se nakonec rozhodovalo v nájezdech.

Post
Hokej 26.2.2016

Oceláři byli lepší, dva body ale bere Sparta

Hosté si do sedmnácté minuty vypracovali dvoubrankové vedení, trefy Adamského a Plíhala ale vrátily Oceláře do hry. Utkání po šedesáti minutách vítěze nenabídlo, hosté v prodloužení promarnili přesilovku pěti proti třem. V nájezdech o druhém bodu pro svůj tým rozhodl hostující Hamilton.

Post
Hokej 23.2.2016

Kometa doma zdolala Třinec

Ani ve čtvrtém letošním vzájemném utkání nedokázali Oceláři získat s brněnskou Kometou bod. V rámci 48. kola podlehli na ledě soupeře 1:3 a klesli na desátou pozici.

Post
Hokej 21.2.2016

Třinec porazil Litvínov s čistým kontem

Utkání bylo na bodě mrazu až do pětadvacáté minuty, kdy se domácím podařilo vsítit tři slepené branky z hokejek Tybora, Polanského a Irgla. Hrubec si navíc připsal čtvrtou nulu v sezóně.

Post
Hokej 19.2.2016

Hradec díky hattricku Antonína Honejska zdolal Třinec

Během zápasu bylo vidět hlavně jedno jméno. Antonín Honejsek se postaral o všechny tři góly domácích, a to v rozmezí pouhých pěti minut a pěti vteřin v prostřední periodě.

Post
Hokej 17.2.2016

Po tuhém boji se v Třinci radoval Liberec

Dlouho vyrovnaný duel strhnul na svou stranu zhruba po polovině hrací doby hostující celek zásluhou Šimka. Pojistku v podobě druhé branky pak přidal v předposlední minutě Krenželok, výhru do prázdné branky pak jistil Radivojevič.

Post
Hokej 7.2.2016

V Ostravě derby opět pro Vítkovice

Výbuch hokejové euforie opět zasáhl Ostravu. Vítkovice na svém ledě před více než osmi tisícovkami diváků přetlačily ve vyhroceném derby Třinec, přestože znovu musely dotahovat.

Post
Hokej 31.1.2016

Třinec veze tři body ze Zlína

Zimní stadion Luďka Čajky viděl vyrovnanou bitvu, o jednu branku lepší byli Slezané a vracejí se tak z tříbodovým nákladem.

Post
Sport 27.1.2016

České ženské ragby skokanem roku

Příznivci ragby si v loňském roce přišli opravdu na své. Rok 2015 patřil díky mistrovství světa jednoznačně mužskému ragby a o skvěle sehrané duely nebyla nouze. Zajímavé věci se ale děly i v ženské kategorii tohoto sportu.

Post
Hokej 26.1.2016

Piráti ve třetí třetině otočili zápas s Třincem

V zápasu získali domácí jako první vedení zásluhou přesné trefy Rutty. Oceláři ale otočili vývoj utkání a vedli 2:1. Tohoto vedení je ale zbavili Piráti po výborné třetí třetině, ve které vstřelili tři branky.

Post
Sport 25.1.2016

Mistrem eXtrémního závodu Adidas 24 hodin na Lysé hoře je Petr Žákovský

Závodníky potrápila sypká sněhová pokrývka, která byla zátěžová zejména při sebězích a i když nebyly velké mrazy, pocitovou teplotu výrazně zvyšovala vlhkost vzduchu, která byla na vrcholu Lysé hory až 95%.

Post
Hokej 22.1.2016

Oceláři zničili Boleslav sedmi góly

Oceláři měli zápas ve své moci od samotného začátku, Bruslařům na cestu domů přibalili sedm branek.

Post
Hokej 17.1.2016

Oceláři bodově vyloupili plzeňské indiány

Svěřenci trenérského tandemu Dopita-Mucha se v západočeské metropoli prezentovali poctivým defenzivním pojetím a díky gólům Draveckého, Polanského a trefě do opuštěné branky vezou domů tři veledůležité body.

Post
Hokej 12.1.2016

Výhru Sparty nad Třincem vystřelil Sabolič

I když to vypadalo na prodloužení, Sparta nakonec porazila Třinec 4:3 v základní hrací době. Pražané zápas otočili ve druhé třetině z 0:1 na 3:1, Třinci se ale podařilo vyrovnat v 51. minutě na 3:3. Tři body Spartě nakonec vystřelil až Robert Sabolič 39 vteřin před závěrečnou sirénou.

Post
Hokej 10.1.2016

Proti Kometě Třinec opět bez bodu

Oceláři se dokázali prosadit jako první zásluhou Tomáše Kopeckého, Kometa ale v rozmezí dvou minut druhé třetina otočila skóre na svou stranu a odvezla si všechny tři body.

Post
Hokej 8.1.2016

Verva přetlačila Oceláře

Třinečtí hokejisté sice na severu Čech po Tyborově brance vedli, ale žádnou další trefu nepřidali. Domácí celek dokázal v dalším průběhu vývoj otočil na svou stranu a zvítězil poměrem dva ku jedné.

Post
Hokej 5.1.2016

Třinec s Hradcem jako na horské dráze, bod navíc nakonec zůstal Ocelářům

Zápas byl dlouho bezbrankový, pytel s brankami se roztrhnul až ve druhé třetině. K vidění bylo dvanáct branek, zápas dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých byl úspěšnější tým Ocelářů.