Archiv článků - SPORT

Post
Hokej 6.2.2017

Liberec byl proti Třinci úspěšnější v souboji o čelo tabulky

Severočechům se do zápasu podařilo vstoupit snově, když již v deváté minutě vedli o dvě branky. Ocelářům se v zápase sice podařilo třikrát snížit, ale hosté závěrečný tlak přestáli.

Post
Hokej 4.2.2017

Karlovy Vary těsně podlehly Třinci

Karlovarští hokejisté mají na svém kontě další zápas, ve kterém srdnatě vzdorovali favoritovi ale těsným rozdílem skončili bez bodu.

Post
Běh 20.1.2017

Na start se postavilo patnáct odvážných žen

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Post
Hokej 16.1.2017

Vítkovice před vyprodanou arénou smetly Třinec

Na Vítkovice by před třetím derby sezony po minulých výsledcích vsadil jen málokdo, ale Ostravané ukázali, co v nich je. Po celý zápas byli jednoznačně lepší než Třinec a neskolil je ani rychlý obrat Slezanů.

Post
Sport 12.1.2017

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Post
Hokej 12.12.2016

Fantastický obrat Třince v Litvínově

V Litvínově hokejisté Třince v polovině zápasu prohrávali o tři branky, nakonec však berou dva body za vítězství v prodloužení! Utkání rozhodl osm sekund před koncem nastavení litvínovský odchovanec Kamil Kreps.

Post
Sport 14.11.2016

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Post
Hokej 14.11.2016

Olomouc vzdorovala dlouho, Oceláři se rozjeli až ve 3. třetině

Domácí Oceláři byli papírovým favoritem, což také potvrdili rychlým otevřením skóre. Olomouc však srdnatě vzdorovala a až do začátku třetí třetiny držela naději na bodový zisk.

Post
Hokej 12.11.2016

Frýdecko-místečtí vydřeli ze zápasu se Slavií bod

Se Slavii frýdecko-místečtí sehráli více než vyrovnanou partii, která došla až do prodloužení, v němž o vítězství Pražanů rozhodl hostující útočník David Šafránek.

Post
Fotbal 12.11.2016

Z Frýdku-Místku odjel Varnsdorf s plným počtem bodů

Frýdek-Místek potvrdil svojí mizernou bilanci s Varnsdorfem a s tímto neoblíbeným soupeřem ze severu Čech opět prohrál.

Post

V Prostějově v duelu s Třincem gól nepadl

Třinečtí opustili Prostějov s druhým čistým kontem v řadě. Nedokázali se však také prosadit v útočné fázi a z Hané vyvezli pouze bod.

Post
Hokej 11.11.2016

Bílí Tygři byli nad síly Ocelářů

Oceláři v devatenáctém kole na svém ledě hostili liberecké Bílé Tygry, tedy úřadující šampióny české extraligy. Velmi vyrovnaný duel nabídl jen tři branky, o jednu víc zaznamenali hosté, kteří si tak z Třince odvezli těsnou výhru 2:1.

Post
Hokej 14.10.2016

Infarktové nájezdy pro Oceláře

Oceláři ve dvanáctém kole na svém ledě hostili třetí Mladou Boleslav. Vyrovnaný duel dospěl do samostatných nájezdů, WERK ARENA viděla celkem deset sérií. O druhém bodu pro Oceláře přesnou trefou rozhodl Zbyněk Irgl.

Post
Hokej 9.10.2016

Mountfield porazil Oceláře 3:2 po nájezdech

S góly to bylo jako na houpačce a když na světelné tabuli svítilo po šedesáti minutách skóre 2:2, bylo jasné, že si oba celky body rozdělí. Ani prodloužení však o vítězi nerozhodlo, a tak následovaly samostatné nájezdy. V těch byl úspěšnější Mountfield, když v 6. sérii rozhodl o vítězství 3:2 Richard Jarůšek.

Post
Fotbal 8.10.2016

Na Vinici se diváci gólu neočkali

Bezgólovou remízou skončil zápas Pardubic proti fotbalistům Frýdku-Místku. Několik šancí si domácí vytvořil, žádnou však nedokázal přetavit ve vítěznou branku.

Post

Třinec vystavil stopku rozjetému Sokolovu

Třinecké fotbalisty v zápase s dlouho neporaženým Sokolovem nezlomil ani vlastní gól a po gólech Reintama a Ižvolta se mohli radovat ze zisku velice cenných tří bodů.

Post
Hokej 8.10.2016

Frýdek-Místek doma nebodoval ani tentokrát, výhru si odváží Most

Utkání s Mostem se hned od začátku pro domácí Frýdek-Místek nevyvíjelo vůbec dobře, hosté se bleskově dostali do vedení. Na začátku druhé třetiny sice Frýdecko-místečtí srovnali, poté ale mostečtí hokejisté vstřelili dvě slepené branky, ze kterých už se domácí nedokázali oklepat a nakonec prohráli 2:4.

Post
Hokej 2.10.2016

Oceláři letos poprvé padli, ze Zlína však vezou bod

Obdivuhodná série výher třineckých Ocelářů v úvodu extraligové sezony skončila na zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Svěřenci trenérského týmu Kýhos-Mucha-Kopřiva sice po většinu utkání vedli, nakonec však po tuhém boji podlehli 3:4 v samostatných nájezdech.

Post
Baseball 27.9.2016

Klasik prohrál ve čtvrtfinále 1. ligy se SaBaTem Praha

Na frýdecko-místecké baseballisty čekalo po skončení baráže o Extraligu ještě čtvrtfinále 1. ligy. V něm se v sérii na dva vítězné zápasy utkali s pražským SaBatem. Z postupu do semifinále se nakonec radovali hráči pražského celku.

Post
Baseball 19.9.2016

V poslední barážové sérii Klasik neuspěl v Jablonci

Poslední barážovou sérii sehrál Klasik v Jablonci, kde vyzval domácí Blesk. V nepříznivém počasí nakonec baseballisté Frýdku-Místku svému soupeři dvakrát podlehli a v barážové skupině končí pátí.