Archiv článků - SPORT

Post
Hokej 30.3.2018

Východočeši v prvním semifinále nestačili Ocelářům

Oceláři se dostali do vedení hned ve druhé minutě a ve druhé třetině ho dokonce trojnásobně navýšili. Mountfield HK se až do třetí části prakticky k ničemu nedostal a ke zdramatizování utkání nepomohl ani první gól Radovana Pavlíka v play off v jeho kariéře.

Post
Hokej 26.3.2018

Oceláři uhájili domácí led proti Pardubicím a postupují do semifinále play off

Třinečtí Oceláři dokázali na sto procent využít výhodu domácího ledu, vyhráli čtvrtý domácí zápas série a mohou se radovat z postupu do druhého kola vyřazovacích bodů. Hattrickem se blýskl Ondřej Kovařčík.

Post
Hokej 24.3.2018

Dynamo roztavilo Oceláře 6:3 a těší se na zápas o všechno

I potřetí dokázali hokejisté Dynama naplno využít pekelné prostředí své haly, v šestém čtvrtfinálovém utkání přejeli Třinec 6:3. Nadšená Holaňova parta rozhodla o třetí výhře v sérii povedenou druhou třetinou, v níž vsítila tři branky.

Post
Hokej 22.3.2018

Oceláři udolali Pardubice i ve třetím domácím zápase a mají mečbol

Třinečtí hokejisté získali pro sebe i třetí zápas, který se v sérii s pardubickým Dynamem hrál na ledě Werk areny a ujímají se tak vedení 3:2 na zápasy. Utkání skončilo stejným výsledkem, jaký je průběžný stav série.

Post
Hokej 19.3.2018

Pardubice porazily Třinec a srovnaly sérii

Hokejisté Pardubic zvládli i čtvrtý zápas série s Třincem a do Slezska odcestují za stavu 2:2 na zápasy.

Post
Fotbal 18.3.2018

Třinec přišel o vítězství nad Sokolovem až v nastavení

Zápas se Sokolovem byl dlouho v třineckých rukou. Domácí vedli po gólu Bedecse 1:0 až do posledních sekund, pak však přišla chvíle sokolovského záložníka, který střelou z hranice šestnáctky rozhodl o dělbě bodů.

Post
Hokej 18.3.2018

Pardubice doma porazily Třinec a snížily stav série

Za obrovské pomoci výbušného publika dokázali hokejisté Dynama vyhrát třetí čtvrtfinálové utkání s Oceláři 3:2 a snížili tak stav série na 1:2.

Post
Fotbal 17.3.2018

Vlašim zdecimovala Frýdek-Místek

Výtečně vstoupila fotbalová Vlašim do jarní části soutěže. Po dvou odložených utkání se svěřenci trenéra Petra Havlíčka konečně dočkali ostrého zápasu. Vlašim proti Frýdku-Místku excelovala a porazilal jej vysoko 4:0.

Post
Hokej 15.3.2018

Oceláři zvládli i druhý domácí zápas čtvrtfinálové série

Třinečtí hokejisté zvládli úspěšně i druhé utkání série play off proti Dynamu Pardubice. Rozhodla dvougólová třetí třetina a to, že svěřenci Václava Varadi dokázali ustát tlak hostujícího týmu, který se v závěrečné dvacetiminutovce snažil výsledek utkání zdramatizovat.

Post
Hokej 14.3.2018

Oceláři se ujímají vedení v sérii nad Pardubicemi

Do nejzazšího možného bodu došlo první čtvrtfinále mezi Třincem a Pardubicemi. První zápas ukázal, jak moc mohou oba týmy brnkat na nervech svých fanoušků. V úterý v Třinci rozhodly až nájezdy, které Oceláři vyhráli 2:1.

Post
Ragby 5.3.2018

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Post
Hokej 5.3.2018

Zápas Mladé Boleslavi s Třincem rozhodovaly nájezdy

Poslední utkání základní hrací části mezi Boleslaví a Třincem bylo od počátku velice vyrovnané. Ani prodloužení rozhodující gól nepřineslo, na řadu tak musely přijít samostatné nájezdy.

Post
Hokej 8.2.2018

Prostějov po vynikajícím výkonu smetl Frýdek

Utkání 47. kola přineslo jasnou výhru domácího celku 7:2. Jestřábi si s předstihem vybojovali po dvou letech čtvrtfinále a v posledních zápasech budou bojovat, o co nejlepší umístění v tabulce a výhodu domácích utkání v prvním kole play-off.

Post
Hokej 7.2.2018

Zlín zvítězil v Třinci i podruhé v sezóně

Třinecká vítězná série končí. Počítadlo úspěšných zápasů se zastavilo na čísle sedm. V posledním předolympijském zápase Oceláři narazili na Zlín, který dokázal pod Javorovým vyhrát i druhý zápas v sezóně.

Post
Hokej 5.2.2018

Olomouc doplatila na nízkou produktivitu a podlehla Třinci

V osmé minutě poslal Třinec do vedení exolomoucký Vlach. I přestože měli Kohouti střeleckou převahu, nedokázali ji proměnit v branky.  Až ve třetí třetině byli Hanáci za svou aktivitu odměněni brankou, když puk za Hrubce poslal Eberle. Necelých pět minut před koncem utkání však svůj sólový průnik proměnil v gól Růžička.

Post
Hokej 23.1.2018

Utkání Třince se Spartou rozhodla jediná branka

Utkání začalo opatrně, ale diváci ve Werk areně nakonec byli svědkem výborného zápasu. Oceláři se prezentovali výtečnou druhou třetinou, kdy výrazně přestříleli soupeře, ale nedali branku. Ta přišla hned na počátku třetí části, zbytek utkání pak patřil zase sparťanům.

Post
Hokej 22.1.2018

Oceláři si proti Dukle připisují tři body do tabulky

První třetina, v níž Oceláři přejeli Duklu svou ofenzivní silou a vytvořili si tříbrankové vedení, rozhodla o osudu zápasu proti Jihlavě. Hosté ve zbývajících čtyřiceti minutách úspěšně vzdorovali a vydali mnoho energie, aby se dostali zpátky do hry, ale nepodařilo se jim to.

Post

Litoměřice dlouho sahaly po bodech, ty nakonec uhájil Frýdek-Místek

Přestože měli domácí herní převahu, málokdy dokázali vyzrát na hostujícího gólmana. Dlouhou dobu navíc drželi kališníci krok i výsledkově. O definitivním vítězství pro hokejisty Frýdku-Místku rozhodl až samý závěr třetí třetiny, kdy si jej góly Klimšy a Martynka pojistili.

Post
Hokej 17.1.2018

Krásný sen končí, Oceláři se loučí po obrovské bitvě

Krásnou a nervy drásající bitvu viděli diváci ve třinecké Werk areně. Oceláři oplatili hráčům finského týmu porážku 4:2 a po totožném výsledku jako v prvním zápase boj o postup do finále dospěl do prodloužení.

Post
Hokej 14.1.2018

Frýdek-Místek ztratil vedení a v domácím prostředí podlehl Ústí

Domácí začali skvěle, jelikož se v páté minutě prosadil David Kofroň. Ve druhé třetině ovšem hosté srovnali a do třetí dvacetiminutovky se šlo za stavu 1:1. V polovině třetí periody hosté vstřelili branku a otočili utkání, které si pojistili gólem do prázdné brány dvě minuty před koncem.