Archiv článků - SPORT

Post
Sport 5.8.2015

Ropice Golf Trophy 2015 - spanilá jízda Filipa Mrůzka

Famózním výsledkem 67 (-5) v Ropici vybojoval celkové vítězství Filip Mrůzek. O jeho výsledku rozhodla série na 14. až 16. jamce, kde zapisoval eagle, birdie a birdie.

Post
Sport 4.8.2015

Ropice Golf Trophy 2015 – po prvním dnu v čele Petr Gál jun.

Vynikajícím výkonem především v první devítce se do čela leaderboardu turnaje Ropice Golf Trophy ze série Czech PGA Tour prosadil mladý brněnský hráč Petr Gál jun.

Post
Fotbal 1.8.2015

Třinec nasázel Hanákům pět kousků

Třinečtí se i přes brzký inkasovaný gól vzepjali k heroickému výkonu a pěti góly rozstříleli hanáckou rezervu.

Post
Hokej 28.7.2015

Jakub Klepiš: Musíme mít znovu nejvyšší cíle

Oceláři pokračují v procesu stabilizace kádru pro nadcházející sezony, čehož hmatatelným důkazem je podpis nové smlouvy s velezkušeným útočníkem Jakubem Klepišem.

Post
Sport 28.7.2015

Ropice Golf Trophy – další zastávka Czech PGA Tour 2015

Již posedmé se letos utkají nejlepší čeští golfoví profesionálové s předními zahraničními hráči na turnaji ze série Czech PGA Tour, tentokrát na severomoravském hřišti Ropice.

Post
Volejbal 23.7.2015

Zdeněk Šmejkal: Světová liga mi ukázala některé věci, které musíme zlepšit

Téměř tři týdny utekly od konce českého působení ve Světové lize volejbalistů. Kouč národního týmu Zdeněk Šmejkal tak měl dostatek času vyhodnotit si výkony svých svěřenců v prestižní soutěži.

Post
Sport 20.7.2015

Kam zajít na badminton? Do nové haly v Dobré u Frýdku-Místku

V areálu Sport Relax Clubu v moravskoslezské obci Dobrá byla v sobotu 18. července slavnostně otevřena nově zbudovaná badmintonová hala.

Post
Fotbal 19.7.2015

Pohár FAČR: Zápasy předkola otevřely novou sezonu

Domácí fotbalovou sezonou 2015/16 odstartovaly zápasy předkola Poháru FAČR.

Post
Sport 22.6.2015

MČR v eXtrémním in-line maratonu „EMOS INLINE24“ předčasně skončil

Závodníci eXtrémního závodu na in-line bruslích „EMOS INLINE24“ zažili opravdu extrém, a to ve formě počasí. Sobotní odpolední dešťová přeháňka byla nic proti noční průtrži mračen, která předčasně, v 6 hodin ráno, závod ukončila. Voda pronikla do měřících zařízení, která postupně vyřadila z provozu.

Post
Motorsport 22.6.2015

Český reprezentant Michal Matějovský zvítězil i ve druhém závodě FIA ETTC na Slovakiaringu

Michal Matějovský zvítězil i ve druhém závodě seriálu ME cestovních vozů FIA ETTC na slovenském Slovakiaringu. V kategorii TC2 dojel za Matějovským na druhém místě Švýcar Peter Rikli a třetí jeho stájový kolega Daniel Conrad.

Post
Sport 18.6.2015

České ragbistky neprošly na ME přes čtvrtfinále a na olympiádě si nezahrají

České ragbistky na mistrovství Evropy Divize A v litevském Kaunasu prohrály rozhodující čtvrtfinálové utkání se Švédskem a vypadávají tak z olympijské kvalifikace na hry v Riu 2016. Celkově skončily za hráčkami ze Švýcarska na sedmém místě.

Post
Sport 16.6.2015

Kolem přehrady Olešná se opět pojede eXtrémní in-line závod

Přehrada Olešná ve Frýdku-Místku opět po roce ožije eXtrémním závodem na kolečkových bruslích - EMOS INLINE24. Konat se bude o víkendu od 20. do 21. června.

Post
Sport 11.6.2015

V klubu GB Draculino trénuje i Richard Šmehlík

Držitel Stanlyeova poháru a zlaté olympijské medaile z Nagána (1998) Richard Šmehlík se již dávno nevěnuje hokeji. Posledních 7 let propadl dnešnímu trendu na poli bojových sportů a umění, kterým je brazilské jiu-jitsu.

Post
Florbal 3.6.2015

Zástupci Frýdku-Místku diskutovali o florbalové hale

Vedení města Frýdek-Místek se v těchto dnech zabývalo návrhem na výstavbu nové florbalové haly.

Post
Sport 28.5.2015

Ve Frýdku-Místku se už tuto neděli poběží mezi náměstími

Statutární město Frýdek-Místek pořádá s oddílem atletiky TJ Slezan Frýdek-Místek tradiční Běh mezi náměstími, který odstartuje v neděli 30. května v 11 hodin z místeckého náměstí Svobody.

Post
Sport 25.5.2015

Týmu GB Draculino se stále daří

Měsíc duben byl pro tým GB Draculino úspěšný, ale květen ještě úspěšnější. Ještě na konci dubna se frýdeckomístecký klub bojových sportů zúčastnil turnaje v amatérském MMA, který reprezentovali 3 borci.

Post
Fotbal 3.5.2015

Viktorka doma porazila Třinec

Devět let čekali fotbalisté Žižkova na skalp třineckého mužstva na vlastním trávníku.

Post

Derby vyhráli šťastnější domácí

První gól Jana Růžičky v karvinském dresu znamenal zisk tří bodů. Domácí mohou děkovat brankáři Pindrochovi, který Valcířům chytil čtyři tutovky.

Post
Sport 27.4.2015

GB Draculino z Frýdku-Místku sbírá medaile

Za poslední měsíc se tým GB Draculino z Frýdku-Místku zúčastnil 3 turnajů v brazilském jiu-jitsu. Pokaždé odjížděl s medailemi.

Post
Fotbal 24.4.2015

Kučerův gól na začátku zápasu přisoudil Vlašimi tři body v Třinci

Slezané doma na jaře poprvé ztratili, naopak Vlašim oslavila první vítězství venku v jarní části.