Archiv článků - SPORT

Post
Sport 11.6.2015

V klubu GB Draculino trénuje i Richard Šmehlík

Držitel Stanlyeova poháru a zlaté olympijské medaile z Nagána (1998) Richard Šmehlík se již dávno nevěnuje hokeji. Posledních 7 let propadl dnešnímu trendu na poli bojových sportů a umění, kterým je brazilské jiu-jitsu.

Post
Florbal 3.6.2015

Zástupci Frýdku-Místku diskutovali o florbalové hale

Vedení města Frýdek-Místek se v těchto dnech zabývalo návrhem na výstavbu nové florbalové haly.

Post
Sport 28.5.2015

Ve Frýdku-Místku se už tuto neděli poběží mezi náměstími

Statutární město Frýdek-Místek pořádá s oddílem atletiky TJ Slezan Frýdek-Místek tradiční Běh mezi náměstími, který odstartuje v neděli 30. května v 11 hodin z místeckého náměstí Svobody.

Post
Sport 25.5.2015

Týmu GB Draculino se stále daří

Měsíc duben byl pro tým GB Draculino úspěšný, ale květen ještě úspěšnější. Ještě na konci dubna se frýdeckomístecký klub bojových sportů zúčastnil turnaje v amatérském MMA, který reprezentovali 3 borci.

Post
Fotbal 3.5.2015

Viktorka doma porazila Třinec

Devět let čekali fotbalisté Žižkova na skalp třineckého mužstva na vlastním trávníku.

Post

Derby vyhráli šťastnější domácí

První gól Jana Růžičky v karvinském dresu znamenal zisk tří bodů. Domácí mohou děkovat brankáři Pindrochovi, který Valcířům chytil čtyři tutovky.

Post
Sport 27.4.2015

GB Draculino z Frýdku-Místku sbírá medaile

Za poslední měsíc se tým GB Draculino z Frýdku-Místku zúčastnil 3 turnajů v brazilském jiu-jitsu. Pokaždé odjížděl s medailemi.

Post
Fotbal 24.4.2015

Kučerův gól na začátku zápasu přisoudil Vlašimi tři body v Třinci

Slezané doma na jaře poprvé ztratili, naopak Vlašim oslavila první vítězství venku v jarní části.

Post
Hokej 24.4.2015

Verva má titul, Oceláři končí druzí

Velmi vyrovnaný a dlouho bezbrankový byl rozhodující sedmý finálový zápas. Oceláři sice svého soupeře přestříleli, Verva však byla produktivnější.

Post
Hokej 21.4.2015

Nové mistry poznáme až ve čtvrtek - Třinec si vynutil sedmý duel

Šestá finálová konfrontace přinesla ofenzivně bohaté představení, ze kterého vyšli vítězně třinečtí hokejisté. Ti díky kompaktnímu výkonu triumfovali 6:3 a vyrovnali stav série na 3:3.

Post
Hokej 19.4.2015

První mečbol Litvínov proti Třinci nevyužil, v nájezdech rozhodl Dravecký

Verva byla třicet pět vteřin od mistrovského titulu, v prodloužení jí chyběly centimetry. Oceláři ale skvělým týmovým výkonem prodloužili sezónu a snížili stav série na 2:3.

Post
Sport 15.4.2015

Staňte se ambasadorem v projektu Mattoni Freerun

Milujete běhání a běháte pravidelně? Sdílejte svou vášeň a probuďte ji i u začínajících běžců. Staňte se ambasadorem v právě startujícím projektu Mattoni Freerun, do něhož se zapojila i úspěšná česká atletka Lída Formanová, a jeho tváří je běžecký nadšenec a sportovní moderátor Vojta Bernatský.

Post
Fotbal 14.4.2015

Svěrkoš se připravuje ve Stovkách na návrat

V šatně frýdecko-místeckých fotbalistů se po estonském zadákovi Mikku Reintamovi objevil začátkem tohoto týdne další hráč s reprezentačními zkušenostmi. Do tréninku s Valcíři se zapojil útočník Václav Svěrkoš.

Post

Slovan porazil Třinec o dvě branky a zahraje si semifinále Poháru FAČR

Na půdě Třince sice Slovan prohrál po nevydařeném výkonu 1:3, v domácí odvetě však urval postup brankou dvě minuty před koncem.

Post
Hokej 12.4.2015

Litvínov loupil i podruhé, Oceláři prohrávají 0:2

Stejně jako v první bitvě šli do vedení hosté, Slezané srovnávali Lukášem Galvasem minutu před druhou sirénou. Vervě se pak povedlo využít dvě po sobě jdoucí přesilovky, na to již Oceláři zareagovat nedokázali.

Post
Hokej 11.4.2015

První zápas pro Litvínov, Třinec doma selhal

Prvním duelem začala finálová série mezi Oceláři a Litvínovem. Produktivnější byli hosté z Litvínova, po výhře 3:1 tak na své konto zapisují první bod.

Post
Fotbal 11.4.2015

Ševci vydřeli ve Frýdku-Místku další výhru a popáté v řadě neinkasovali

Zlínští poprvé v novodobé historii porazili na úrovni FNL Frýdek-Místek. Rozhodli na hřišti Lipiny po změně stran, kdy se hlavou prosadil Tomáš Poznar. Ten samý hráč pečetil výhru žlutomodrých v samotném závěru.

Post

Jarní série Táborska bez porážky skončila v Třinci

Po třech výhrách a dvou remízách přišla pro Táborsko první jarní porážka. Jihočeši podlehli Třinci ve vyrovnaném utkání na jeho hřišti 1:0.

Post
Hokej 10.4.2015

V hokejovém souboji Severů se bude radovat ten moravský

Hokejová extraliga míří do finále a blíže k titulu má Třinec. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří před sobotním startem série mezi severomoravským Třincem a severočeským Litvínovem poměrně jasně favorizují slezský tým.

Post
Hokej 6.4.2015

Hrdina Irgl znovu úřadoval a poslal Oceláře do finále, Sparta letos končí

Irgl stejně jako v pátém zápase prokázal svou klíčovou roli a poslal tři minuty před koncem Třinec do finále.