Archiv článků - SPORT

Post
Basketbal 19.9.2015

Třinec ukončil vítěznou sérii Vlašimi

Fotbalisté Vlašimi musí čekat na druholigové vítězství i po zápase v Třinci. Domácí fotbalisté si svou trpělivou hrou vytvořili několik šanci, ze kterých vytěžili dvě branky a zaslouženě zvítězili 2:0.

Post
Hokej 18.9.2015

Zlín veze z horkého ledu Třince všechny body

Berani přežili nápor Ocelářů v úvodní třetině a na začátku druhé části udeřili. Během necelých dvou minut vstřelili dvě branky.

Post
Sport 14.9.2015

Rugby World Cup: Největší sportovní událost roku se blíží!

V pátek 18. září startuje v Anglii napjatě očekávané Mistrovství světa v ragby, bez nadsázky největší sportovní událost letošního roku.

Post
Fotbal 13.9.2015

Třinečtí po velice bojovném výkonu zvítězili nad Opavou překvapivě 2:1

O výsledku rozhodly dvě branky Jakuba Teplého. Snižující branka domácího Václava Jurečky už neměla vliv na bodové rozdělení.

Post

Frýdek-Místek remizoval s Ústím

443 minut trvalo čekání Frýdku-Místku na první vstřelenou branku v letošním ročníku FNL. Střeleckou smůlu domácích protrhl v duelu proti Ústí nad Labem útočník Lukáš Stratil. Jeho gól však stačil pouze na bod za remízu 1:1.

Post
Fotbal 6.9.2015

O třech bodech pro Hradec nad Frýdkem-Místkem rozhodla hlavička Pázlera

Čtvrtá porážka v řadě odsunula Frýdek-Místek na poslední příčku druholigové tabulky. V Hradci prohrát vůbec nemuseli, domácí musí být hodně rádi za to, že proměnili jednu ze standardních situací.

Post
Fotbal 5.9.2015

Třinec se rozešel s Vyšehradem smírně

Duel, který měl nakopnout jeden nebo druhý celek do horní poloviny tabulky, vítěze nepoznal.

Post
Hokej 5.9.2015

Demolici Kalpy řídil třígólový Hrňa, Oceláři jsou v play-off

V závěrečném zápase Skupiny L Oceláři na svém ledě přivítali Kalpu Kuopio. Zápas se proměnil v exhibici třineckého týmu, který svého soka přestřílel 6:0.

Post
Sport 31.8.2015

100 pro ADRU na Olešné: Nejde o to zpřerážet si kosti, ale zajezdit si a pomoci potřebným

Po loňském úspěšném I. ročníku sportovně - charitativní akce je tady opět připraveno sportovní klání pro celou rodinu na in-line bruslích na cyklostezce okolo přehrady Olešné.

Post
Fotbal 27.8.2015

Prostějov vyřadil druholigový Třinec na penalty

Prostějovští fotbalisté poprvé v novodobé éře postoupili do třetího kola domácího poháru, když ve druhém kole porazili druholigový Třinec na penalty.

Post
Fotbal 23.8.2015

Karviná opanovala derby, ve Frýdku vyhrála 2:0

Dva rychlé zásahy během prvních dvaceti minut rozhodly o osudu derby. Dalších sedmdesát minut to byl spíše nervózní boj i s jednou červenou kartou.

Post

Baník po nepřesvědčivém výkonu podlehl Slavii 1:3

Ani po 5. kole Synot ligy fotbalisté Baníku nepoznali pocit vítězství. V sobotním utkání Ostravané podlehli Slavii Praha 1:3 a zůstávají na posledním místě ligové tabulky.

Post
Hokej 22.8.2015

Oceláři se z Finska vracejí s jedním bodem

Třinečtí hokejisté se sice v závěru první třetiny dostali do vedení, soupeř ale dokázal vývoj zápasu otočit. Trefa Kamila Krepse poslala duel do nájezdů, v nich byli lepší domácí.

Post
Fotbal 22.8.2015

Pět znojemských gólů proti Třinci

Znojmo ve druhé půli předvedlo ukázkový obrat, když soupeři z Třince nasázelo hned čtyři góly a zaslouženě se raduje z první domácích tří bodů.

Post
Fotbal 15.8.2015

Jediná branka znamenala výhru Dynama v Třinci

První tříbodovou výhru letošní sezony slaví českobudějovické Dynamo. Jihočeši v sobotu dopoledne vyhráli v Třinci 1:0, když se o jedinou trefu zápasu postaral Michal Řezáč.

Post
Fotbal 8.8.2015

Duel Pardubic s Třincem skončil bezbrankovou remízou

Hlavně v závěru střetnutí měli Východočeši více šancí, ale proti obraně Slezanů v čele s výborným gólmanem Palečkem se neprosadili.

Post
Sport 5.8.2015

Běhej Lesy poslepu v Beskydech

V sobotu 8. srpna se v samotném srdci Beskyd uskuteční již třetí ze čtyř závodů Běhej Lesy 2015 a zrakově postižení běžci opět nebudou na startu chybět. Nadaci Leontinka budou v Bílé reprezentovat dva mladí běžci Eva Lesová a Daniel Přikryl.

Post

Ropice Golf Trophy 2015 - spanilá jízda Filipa Mrůzka

Famózním výsledkem 67 (-5) v Ropici vybojoval celkové vítězství Filip Mrůzek. O jeho výsledku rozhodla série na 14. až 16. jamce, kde zapisoval eagle, birdie a birdie.

Post
Sport 4.8.2015

Ropice Golf Trophy 2015 – po prvním dnu v čele Petr Gál jun.

Vynikajícím výkonem především v první devítce se do čela leaderboardu turnaje Ropice Golf Trophy ze série Czech PGA Tour prosadil mladý brněnský hráč Petr Gál jun.

Post
Fotbal 1.8.2015

Třinec nasázel Hanákům pět kousků

Třinečtí se i přes brzký inkasovaný gól vzepjali k heroickému výkonu a pěti góly rozstříleli hanáckou rezervu.