Archiv článků - SPORT

Post
Hokej 30.10.2015

Vary přetlačily Třinec a vezou si domů plný počet bodů

Domácí ochozy zchladil hned v osmé minutě třinecký odchovanec Marosz. Oceláři vyrovnali v polovině zápasu zásluhou Rákose, ale hosté pak přidali dva slepené góly z hokejek Gulašiho a Zadražila.

Post
Hokej 25.10.2015

Piráti proti Třinci předvedli parádní stíhací jízdu

O osudu utkání se zdálo být rozhodnuto již v osmé minutě, kdy hosté vedli 3:0. Piráti se ale nevzdali a hlavní díky třem brankám v poslední periodě dovedli utkání do prodloužení, ve kterém ale inkasovali a tak si do tabulky připisují jeden bod.

Post
Fotbal 23.10.2015

Frýdek-Místek veze bod z Budějovic

Frýdek-Místek se dokázal prosadit na konci první půle a zásluhou přesné hlavičky Martina Vyskočila dlouho držel nadějný stav. Vyrovnání obstaral z penalty Jan Šimák, ale otočit vývoj utkání už Dynamo nestihlo.

Post
Fotbal 20.10.2015

Do odvety si Jablonec veze z Frýdku výhru

První utkání osmifinále Českého poháru MOL Cup favorit na půdě Frýdku-Místku zvládl a vyhrál 2:0.

Post
Sport 19.10.2015

Čeští sudokáři slavili na 10. mistrovství světa úspěch

Chytré hlavy se setkaly v bulharské Sofii na 24. mistrovství světa v logice a na 10. mistrovství světa v luštění sudoku.

Post
Hokej 18.10.2015

Vyrovnaný zápas Třince s Boleslaví rozhodly až nájezdy, bonusový bod zůstal doma

Duel mezi Třincem a Mladou Boleslaví se zprvu vyvíjel velmi pozitivním směrem pro domácí celek, který po první dvacetiminutovce vedl o dvě branky. Středočeši ale zlepšili hru, ve druhém dějství srovnali a ve třetí třetině zásluhou Pacovského dokonce otočili vývoj.

Post
Fotbal 18.10.2015

Výhra Frýdku-Místku nepřišla ani proti Znojmu

Krize domácích hráčů bohužel stále pokračuje. Lipina nenavázala v domácím prostředí na strhující závěr ze zápasu proti Pardubicím. Znojmu podlehla 0:2 a stále tak čeká na první letošní vítězství.

Post
Fotbal 17.10.2015

Táborsko využilo hodinovou přesilovku a porazilo Třinec

Táborsko se rychle oklepalo po prohře ve Vlašimi a doma porazilo Třinec vysoko 5:1. Pomohla mu šedesátiminutová přesilovka, k níž došlo po faulu Janoščina na domácího Presla.

Post
Sport 16.10.2015

Frýdek-Místek opětovně hostí „Turnaj vzájemného porozumění“ pořádaný v rámci the Football People weeks

Vzájemné soužití o.p.s. a Rada sídliště Válcoven plechu Frýdek – Místek se tento měsíc opětovně připojí k tisícům dalších skupin v Evropě, aby využili síly fotbalu k vyjádření svého postoje proti diskriminaci a stali se Lidmi fotbalu (Football People).

Post
Hokej 11.10.2015

Sparta v přestřelce udolala Třinec

Domácí neporazitelnost Sparty trvá i po desátém extraligovém kole. S Třincem to ale bylo pořádné drama až do poslední minuty.

Post
Fotbal 10.10.2015

Pardubicím ve Frýdku-Místku nestačil ani náskok tří branek

Duel Lipiny s Pardubicemi byl jen pro silné povahy. Ještě patnáct minut před koncem prohrávali valcíři 0:3. Nakonec však dokázali třemi brankami vyrovnat a vyválčit tak alespoň bod.

Post

Třinec se Sokolovem bez branek

Třinečtí fotbalisté ukončili nepříjemnou sérii dvou porážek s dosud neporaženým Sokolovem, když v zajímavém utkání diváci branku neviděli.

Post
Hokej 9.10.2015

Vyrovnaný duel v Třinci vyhrála Kometa

Hráči s dráčkem na hrudi měli lepší vstup, Kometa ale byla první, kdo skóroval. Dravecký ještě dokázal srovnat krok, na další hostující branku už ale Třinečtí zareagovat nedokázali.

Post
Sport 8.10.2015

V mezinárodním turnaji v brazilském jiu-jitsu ve Frýdku-Místku zvítězil tým GB Draculino

V sobotu 3. 10. 2015 se konal ve Frýdku-Místku turnaj v brazilském jiu-jitsu pod názvem NoEXCUSE! bjj submission only. Pořádal jej domácí oddíl GB Draculino pod záštitou primátora města Frýdek-Místek.

Post
Hokej 7.10.2015

Evropská pouť pro Třinec končí, Oceláři podlehli Jönköpingu

V odvetném utkání prvního kola play-off Ligy mistrů sice třinečtí hokejisté po Klepišově brance vedli, jenže domácí díky zvýšené aktivitě vývoj otočili a radují se z postupu do osmifinále.

Post
Sport 5.10.2015

Tenisový UNICEF CUP pomáhal ve Frýdku-Místku již pošesté za sebou

Frýdecko-místecký Prestige tennis park od sobotního rána hostil charitativní tenisový turnaj náhodných čtyřher UNICEF CUP 2015.

Post
Hokej 4.10.2015

Třinec v Litvínově využil tři přesilky a vyhrál

Ve čtvrtém zápase za sebou už se Vervákům bodovat nepodařilo. Třinec po dvou porážkách změnil gólmana a hlavně díky povedenému úvodu a brankám z přesilovek nakonec odvezl zpod Krušných hor všechny tři body.

Post
Fotbal 4.10.2015

Frýdek-Místek si z Varnsdorfu veze bod

Utkání od samého počátku vykazovalo napjatou atmosféru a všichni hráči se maximálně soustředili na svůj výkon, což ovlivňovalo komplexní fotbalovost. Utkání bylo spíše bojovné. Na obou týmech byla znát tíha z důležitosti duelu. Poražený tým by se totiž již výrazněji propadl na dno tabulky.

Post
Sport 22.9.2015

Airsoft Shooting Tour 2015 ve Frýdku-Místku zve střelce i veřejnost

Na podzim roku 2015 ve Frýdku-Místku připravili pro střelce, ale také širokou veřejnost závody v airsoftové, sportovní, dynamické střelbě.

Post
Sport 21.9.2015

Startuje podzimní běžecká roadshow

S létem běžecká sezóna nekončí! Vydejte se během Mattoni FreeRun Roadshow na ověřené a oblíbené trasy po celé republice.