AKTUÁLNĚ / Vzdělávání a školy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
30.6.2019

Třinecké děti dostaly za vysvědčení volňásky na koupaliště

TŘINEC

Osvěžující odměnou obdarovalo na závěr školního roku všechny třinecké školáky a předškoláky statutární město Třinec. Za celoroční píli děti obdržely společně s vysvědčením jednorázovou volnou vstupenku na letní koupaliště v areálu STaRS, kterou mohou využít v průběhu celých prázdnin.

„Chceme každoročně potěšit děti malým dárkem za vysvědčení a odměnit je tak za snahu, kterou vynaložili během školního roku,“ podotkl náměstek primátorky Ivo Kaleta.

Vstupenky putovaly k téměř 4,5 tisícům dětí navštěvujících základní a mateřské školy zřizované městem Třinec, včetně žáků Církevní ZŠ a MŠ, dále SŠ, ZŠ a MŠ na ulici Jablunkovské a studentů nižších ročníků osmiletého gymnázia. Z volňásků se mohou radovat také uživatelé denního stacionáře Paprsek a dětské skupiny Pampeliška.

Pro děti je největším lákadlem na třineckém koupališti bezpochyby tobogán, dětské bazénky a pro ty nejmenší pak brouzdaliště se skluzavkou, delfínkem, který chrlí vodu, a vodotryskem. Kromě vodních radovánek si mohou návštěvníci užít i řadu sportovních aktivit, mezi něž patří beachvolejbal, tenis, stolní tenis, badminton, nohejbal, pétanque a další.

Více informací je možno získat na www.starstrinec.cz. Vstupenky jsou platné až do 31. srpna.

Autor / zdroj: Šárka Szlaurová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Záchrana paraglidisty v Beskydech

Záchranáři zasahovali v pátek, u šestačtyřicetiletého muže, který při paraglidingu uvízl na stromě v oblasti Javorového vrchu v Beskydech.

Post

Frýdecký hřbitov dostane novou centrální část

Hřbitov ve Frýdku prochází velkými změnami, které jsou rozděleny do etap. Nyní přichází na řadu jedna z nejrozsáhlejších etap ve spodní části hřbitova

Post

Třinecké děti dostaly za vysvědčení volňásky na koupaliště

Osvěžující odměnou obdarovalo na závěr školního roku všechny třinecké školáky a předškoláky statutární město Třinec. Za celoroční píli děti obdržely s

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA