AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
20.12.2018

Muž se taxíkem sám odvezl domů

TŘINEC

Kuriózním skutkem se zabývali policisté z obvodního oddělení Třinec. Muž nasedl do taxíku a když v něm nenalezl řidiče, sám se odvezl domů.

Začátkem tohoto týdne policisté z obvodního oddělení Třinec sdělili obvinění třiačtyřicetiletému muži z přečinu neoprávněné užívání cizí věci.

Muž měl na konci měsíce listopadu v ranních hodinách nasednout do vozidla taxislužby. Usedl na místo spolujezdce se záměrem se nechat odvést domů, avšak zjistil, že na místě řidiče nikdo nesedí. Všiml si, že v zapalování byly klíče. Po chvilce netrpělivého čekání na řidiče se měl muž odhodlat a přesednout na místo řidiče a sám se měl odvézt domů asi jeden a půl kilometru. Vozidlo řádně uzamknul, aby ho nikdo neodcizil a odešel. Asi po dvou hodinách vozidlo taxíku si majitel sám našel a následně celou věc oznámil na policii.

Podezřelému muži za tento skutek hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

Autor / zdroj: -cra-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Frýdek-Místek ovládne Mezinárodní folklorní festival

Mezinárodní folklorní festival patří k tradičním kulturním akcím ve Frýdku-Místku. Letos město roztančí ve dnech 11. až 17. června.

Post

RegioJet vytvoří na Ostravsku až 150 nových pracovních míst

RegioJet hledá nové zaměstnance pro stávající dálkové vlaky, i pro nové rychlíky na trase z Bohumína a Ostravy do Brna, které vyjedou od 15. prosince

Post

Inspektoři z České inspekce životního prostředí uložili loni pokuty za více než 15 milionů korun

V Moravskoslezském kraji provedli inspektoři v loňském roce 1705 kontrol a uložili 279 pravomocných pokut v celkové výši 15 316 390 korun.

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA